10 listopada w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski "Polska wierszem malowana". Każda z grup zaprezentowała piękny wierszyk patriotyczny i tym samym zdobyła pierwsze miejsce. Wszystkie grupy pięknie wystąpiły i werdykt był jednoznaczny- wszyscy zdobyli I miejsce. W nagrodę każda grupa przedszkolna otrzymała do swojej biblioteczki książeczki o Polsce.
Gratulujemy wszystkim :)