Nasze Przedszkole zorganizowało wewnętrzny konkurs plastyczny pt.: "Kocham Cię Polsko". Napłynęły do nas 4 prace plastyczne o tematyce patriotycznej. Wykonawcy prac:
1. Zuzanna Górska- 3 latki
2. Wojciech Napiórkowski- 4 latki
3. Alicja Czogalik- 5 latki
4. Olaf Zaremba- 5 latki
Wszystkie pracy były pięknie wykonane i każdy zdobył I miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy :)